HLEDAT
MENU
Refraktometr pro měření pivní mladiny / pivovarský cukroměr

Refraktometr pro měření pivní mladiny / pivovarský cukroměr

Refraktometr pro měření pivní mladiny / pivovarský cukroměr od naší známé značky Genborx , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Refraktometr pro měření pivní mladiny / pivovarský cukroměr v současnosti pořídíte za cenu 1028 Kč

1028 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Refraktometr pro měření pivní mladiny / pivovarský cukroměr. Refraktometr – brixmetr s automatickou teplotní kompenzací, sada s pipetou a čisticím hadříkem v plastové krabičce – Genborx ATC 32Přístroj je určen především pro měření obsahu cukru a specifické hmotnosti pivní mladiny, příp. cukernatosti ovocného kvasu a rmutu. Používá se pro měření indexu lomu paprsku světla a takto lze určovat složení kapalných směsí či čistoty látek. Hlavní výhody:- používá se všude tam, kde je třeba zjišťovat / změřit procentní obsah cukru v pivní mladině (v pivní břečce) v rozsahu 0 až 32 % Brix, dále změřit specifickou hmotnost pivní mladiny v rozsahu 1.000 až 1.120 SG wort, ale například také cukernatosti ovocného kvasu a rmutu, ovocných šťáv atd. - měření refraktometrem je velmi jednoduché, stačí kápnout 2-3 kapky měřené kapaliny na zešikmený optický hranol přístroje, přiklopit krytku hranolu (látka se rozprostře), podívat se proti světlu do okuláru přístroje, případně ho zaostřit a na příslušné stupnici v zorném poli lze ihned odečíst hodnotu cukernatosti i specifické hmotnosti podle rozhraní mezi osvětlenou a neosvětlenou částí - možnost doostření - stupnice Brix se používá pro měření koncentrace rozpuštěné látky (především cukru) v ovoci, v zelenině, v džusech, v moštech, v nealkoholických nápojích, v pivní mladině apod., % Brix = univerzální jednotka pro obsah cukru vztažená na sacharózu (řepný cukr), charakterizuje koncentraci sacharózy v hmotnostních procentech, 1 % Brix = 1 g sacharózy (řepného cukru) ve 100 g např. moštu - vysoké rozlišení měření i přesnost měření - ATC / systém automatické teplotní kompenzace (při teplotě 10 °C až 30 °C není nutná žádná kalibrace) - pro měření přístroj nepotřebuje žádnou baterii - lehká, ale velmi odolná konstrukce tělesa přístroje ze speciální aluminiové slitiny - část přístroje je opatřena měkkým, pryžovým krytem pro komfortní držení bez nebezpečí smeknutí se ruky - nevyžaduje prakticky žádnou údržbu - vysoká provozní spolehlivost a dlouhá životnost - praktické a odolné balení v plastové krabičce  Sada obsahuje: - 1x příruční refraktometr- 1x praktické a mechanicky odolné plastové pouzdro- 1x mini šroubovák na kalibraci přístroje- 1x pipeta na odběr vzorku- 1x antistatický čisticí hadřík na optický hranol- 1x návod k obsluze Technické parametry:- měřicí rozsah: 0-32 % Brix (cukernatost roztoku); 1.000 – 1.120 sg wort (specifická hmotnost)- rozlišení: 0,1 % Brix; 0.001 sg- přesnost: 0,1 % Brix; 0.001 sg- referenční teplota: 20 °C- hmotnost refraktometru: 131 g- hmotnost refraktometru vč. obalu: 284 g. Refraktometr pro měření pivní mladiny / pivovarský cukroměr od značky s dlouholetou tradicí Genborx . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online.

Název:
Refraktometr pro měření pivní mladiny / pivovarský cukroměr
Výrobce:
SKU:
8596386015063

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Váš online průvodce nákupem kvalitního nářadí a příslušenství pro vaší dílnu nebo firmu. Nakupte si na Nářadí-Mládek.cz to nejspolehlivější nářadí a rozšiřte si tak vaší sbírku o nový kousek. Neustále pro vás rozšiřujeme nabídku zboží a aktualizujeme ceny. Na našem e-shopu si vybere opravdu každý. Nákupem online na Nářadí-Mládek.cz navíc ušetříte čas strávený ve frontách. Nakupte si kvalitní nářadí bezpečně a rychle u nás.
Vybírejte z nabídky
18402
produktů
205
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Nářadí-Mládek.cz