HLEDAT
MENU
Brusná pasta na díly motorů 100 ml - Teroson VR 2200

Brusná pasta na díly motorů 100 ml - Teroson VR 2200

Brusná pasta na díly motorů 100 ml - Teroson VR 2200 od skvělého výrobce TEROSON je u nás k dispozici opravdu výhodně. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Brusná pasta na díly motorů 100 ml - Teroson VR 2200 v současnosti za 559 Kč

559 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Brusná pasta na díly motorů 100 ml - Teroson VR 2200. Brusná (zabrušovací) pasta na díly motorů VR 2200, objem: 100 ml – TEROSON 10000132Pasta k broušení ventilů Teroson obsahuje vodou rozpustný syntetický olej a elektrokorund. Ve dvojité dóze se nachází hrubá pasta pro zabroušení a jemná pasta pro následné dobroušení. Produkt se používá k broušení ventilů, na kužely ventilů, kovové kohouty a kuželky kohoutů z bronzu a mosazi. S pastami k broušení ventilů Teroson se velmi snadno pracuje, dobře přiléhají k broušeným plochám a lze je lehce opláchnout vodou. Technické parametry:- Dvojitá plechovka s hrubou a jemnou pastou na broušení dílů motoru- Barva: šedá šedá- Zápach: mírný mírný- Konzistence: viskózní kapalina- Hustota: cca 1,75 g/cm3 (Hrubá) a cca 1,95 g/cm3 (Jemná)- Velikost abraziva: 90 – 200 µm (Hrubá) a < 90 µm (Jemná)- Základ: Rozpustný syntetický olej s korundovým brusivem- Barva: Šedá Aplikace: Před vlastní aplikací nejdříve obě pasty (hrubou i jemnou) důkladně třete, abyste dostali homogenní pastu. Je-li třeba, můžete přidat vodu. Doporučení: Jako první krok použijte hrubou pastu pro zabroušení dílů k dosažení téměř požadovaného sedla ventilu. Jako druhý krok doporučujeme použít jemnou pastu pro dosažení konečného povrchu a skutečného sedla ventilu. Po zabrušovací operaci díly opláchněte vodou, odstraňte zbytky brusiva a díly vysušte tlakovým vzduchem. Důležité: Je naprosto nezbytné odstranit veškeré zbytky brusiva z dílů. Jakékoli zbytky mohou způsobit poškození motoru.. Brusná pasta na díly motorů 100 ml - Teroson VR 2200 s pečetí kvality od TEROSON je u nás k dostání za skvělou cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Název:
Brusná pasta na díly motorů 100 ml - Teroson VR 2200
Výrobce:
SKU:
4002872114782

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Váš online průvodce nákupem kvalitního nářadí a příslušenství pro vaší dílnu nebo firmu. Nakupte si na Nářadí-Mládek.cz to nejspolehlivější nářadí a rozšiřte si tak vaší sbírku o nový kousek. Neustále pro vás rozšiřujeme nabídku zboží a aktualizujeme ceny. Na našem e-shopu si vybere opravdu každý. Nákupem online na Nářadí-Mládek.cz navíc ušetříte čas strávený ve frontách. Nakupte si kvalitní nářadí bezpečně a rychle u nás.
Vybírejte z nabídky
18402
produktů
205
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Nářadí-Mládek.cz